Drzwi wewnętrzne zabudowa ościeżnic metalowych
- z realizacją pod wymiar.


  Produkt jest dostępny w Polsce od 2004 roku, więc zdążył już zyskać uznanie wśród klientów a także autorytetów w budownictwie - Rektora Politechniki Śląskiej oraz WydziałuArchitektury i Budownictwa otrzymując nagrodę Główną za najlepszy produkt Śląskich Targów Budownictwa 2006, na targach BUDMA 2009 stał się ich prawdziwym hitem. Ościeżnica ta jest jednak przede wszystkim alternatywą dla milionów Polaków, którzy posiadają w swoich domach ościeżnice metalowe. Wiele z firm z branży próbowało lub próbuje wprowadzić na rynek ościeżnicę opasującą starą metalową futrynę lecz ich wysiłki spełzają na niczym, gdyż jedynym rozwiązaniem jest ich realizacja pod wymiar. W związku z tym, że stare futryny metalowe zwykle są pokrzywione i nie trzymają wymiaru Polskiej Normy proponujemy naszym klientom realizację obudowy zgodnie z pomiarem, dzięki czemu możemy poszczycić się wieloma udanymi realizacjami. Futryny metalowe sprawiają, że wnętrze wydaje się chłodne, surowe i nieprzytulne. Zmiana tej sytuacji wymaga wymiany drzwi i ościeżnic co zwykle wiązało się z wykuciem starych metalowych futryn. Często myśląc o dużym bałaganie w domu, kurzu i brudzie, nasi klienci dokonywali zakupu samych skrzydeł drzwiowych. Takie rozwiązanie daje jednak marne efekty estetyczne. Teraz jest alternatywa - ościeżnica - profesjonalna zabudowa futryny metalowej. Ościeżnica ta, wyglądem nie odbiega od zwykłych ościeżnic regulowanych opaskowych. Zabudowując starą futrynę metalową ościeżnicą tego typu każde pomieszczenie nabierze elegancji, wytworności i ciepła.

 

A najważniejsze, że można to uzyskać bez wyrywania metalowych futryn, brudu, kurzu i bałaganu!


Dzięki szerokiej gamie kolorów (naturalne drewno, ciekawe folie, laminaty CPL lub wszystkie kolory palety RAL) można zmienić oblicze swojego mieszkania.
konkurs/ZABUDOWA/konkurs

 

Atuty okz:

  • Jako jedyni w Polsce oferujemy profesjonalną obudowę ościeżnicy metalowej z realizacją pod wymiar która jest alternatywą dla milionów Polaków mieszkających w blokach z „wielkiej płyty”

  • Montaż bez dużego zawężania światła przejścia ościeżnicy.

  • Montaż bez wykuwania starej metalowej futryny czyli bez brudu kurzu i bałaganu,

  • Możliwość obudowy każdej metalowej futryny, również z okalającym ją murem

  • Możliwość zmiany kierunku drzwi

  • Ościeżnica wyposażona w wysokiej klasy uszczelki gumowe nie pozwalające na przenikanie hałasu

  • 1000 modeli drzwi do wyboru, ogromna paleta kolorystyczna oraz bogaty wybór szyb pozwoli na dopasowanie drzwi do indywidualnego stylu mieszkania.

  PRZED ZABUDOWĄ                                   PO ZABUDOWIE
 

 
  PRZED ZABUDOWĄ                                   PO ZABUDOWIE  
 
 
   PRZED ZABUDOWĄ                                   PO ZABUDOWIE  

 
 
 ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ OBUDOWY METALOWEJ FUTRYNY
(kliknij aby powiększć)